Balul anual de caritate 2015

Clubul Rotary din Mangalia s-a înființat la 20 iunie 2002 atunci când un grup de oameni de afaceri și de intelectuali locali au decis să se implice în mod voluntar în viața comunității sub deviza “Servește mai presus de sine”. De-a lungul celor 13 ani de activitate Clubul Rotary Mangalia a dezvoltat numeroase proiecte în domeniul cultural, în domeniul medical, în domeniul educaţional şi sportiv precum şi proiecte sociale.

În data de 21 februarie 2015, RC Mangalia, va organiza Balul anual de caritate “PRETUIESTE-TI APROAPELE!”, in vederea sustinerii unor proiecte educationale in parteneriat cu institutiile de invatamant din municipiul Mangalia si dotarea unui laborator scolar de biologie/chimie.

Clubul Rotary Mangalia, va cere sprijinul in organizarea evenimentului si se obligă să aducă la cunoştinţa publicului numele societăţii sponsor precum şi datele privind imaginea acestuia pentru identificare.

Am fi bucuroşi şi recunoscători dacă societatea pe care o conduceţi ar veni în întâmpinarea acestei solicitări.

Va multumim pentru participare si suport!

Tatiana ODOBESCU

Presedinte 2014-2015